Široki na gostovanju u Bijeljini svladao Radnik

Nogometaši Širokog su u 14. kolu Premijer lige BiH u Bijeljini s 2:1 svladali Radnik. Plavo-bijeli su dobro otvorili utakmicu i poveli već u 12. minuti. Medić je s desne strane poslao nisku loptu do Ćavara, koji je uspio svladati nemoćnog Aljkanovića za 1:0.

Radnik je nakon primljenog gola preuzeo inicijativu i krenuo s napadima, ali Široki u 27. minuti dolazi i do drugog gola. Lukić je s desne strane ubacio i pronašao Brekala koji je zatresao mrežu za 2:0.

Široki je nastavio s napadima, a domaćina je spašavao Aljkanović i na poluvrijeme se odlazi s rezultatom 0:2.

Radnik u 57. minuti smanjuje rezultat. Lopta je nakon jednog prekida došla do Šarića koji je pogodio za 1:2.

Veliku priliku za izjednačenje domaćin je imao u 77. minuti. Gajić je na Vasićev ubačaj odlično skočio, no lopta je završila pored gola.

Radnik je pred kraj utakmice ostao i s igračem manje. Aljkanović je dobio crveni karton jer je igrao rukom izvan svog šesnaesterca.

Rezultat se do kraja utakmice nije mijenjao i Široki dolazi do nova tri boda.

Radnik u sljedećem kolu gostuje kod Veleža, a Široki će ugostiti Slobodu.