Široki-Radnik 3:3, Tomislav Čuljak završio karijeru

Nogometaši Širokog Brijega u posljednjem kolu Premijer lige odigrali su 3:3 s Radnikom iz Bijeljine na praznoj Pecari.

Zanimljivu utakmicu, koja nije imala neki rezultatski značaj, obilježio je oproštaj Tomislava Čuljka, koji je s ovom utakmicom završio profesionalnu karijeru.

Uoči utakmice na izlazu iz svlačionica, Čuljka su pozdravili njegovi suigrači, a predsjednik NK Široki Brijeg i gradonačelnik Grada Širokog Brijega Miro Kraljević uručio mu je prigodne poklone.

A posljednju utakmicu u karijeri Vinkovačanin je odigrao s kapetanskom vrpcom na ruci, a iz igre je uz pljesak malobrojnih ljudi na stadionu izašao u 89. minuti.

Što se tiče same utakmice, počelo je dosta šokantno za Širokobriježane. Prvo je gostujući napadač Ante Živković nakon ubačaja iz kuta pogodio za 0:1 u 13. minuti, a onda je isti igrač u 25. minuti pogodio za 2:0 nakon smušenosti u obrani domaćih.

Ipak, do poluvremena Široki se vratio u utakmicu. Nakon ubačaja iz kuta od Ikića u 29. minuti, u gužvi se najbolje snašao Marko Žulj koji je pogodio za 1:2. S tim rezultatom se otišlo i na odmor.

U nastavku potpuni preokret Širokog. Prvo je Tonći Mujan izjednačio rezultat nakon asistencije Rozića u 54. minuti, a potom je isti igrač u 77. minuti pogodio za potpuni preokret nakon što je skrenuo u gol udarac Bosančića.

No, u 85. minuti veznjak Radnika Jovan Blagojević sjajno pogađa iz slobodnog udarca za konačnih 3:3.