Balotelli udarcem nogom u glavu čestitao suigraču na pogotku protiv Galatasaraya

Adana Demirspor pobijedio je Galatasaray 2:0 na svom terenu u 18. kolu turskog prvenstva. Oba gola zabio je Akgun na asistencije Vargasa. Prvi je zabio u 53. minuti, a drugi pet minuta kasnije.

Mario Balotelli odigrao je 73. minute za domaću momčad i kod prvog gola skrenuo pozornost na sebe neuobičajenom proslavom. Nakon što je Akgun zabio prvi gol, Balotelli mu je prišao i u šali ga udario nogom u glavu.

Ovakve stvari su tipične za 31-godišnjeg Talijana koji nikada nije ostvario svoj puni nogometni potencijal zbog neozbiljnosti. Nakon što je Akgun zabio drugi gol, Balotelli ga je zagrlio i tako proslavio drugi pogodak svoje momčadi.

Balotelli je od srpnja 2021. igrač Adane.