Pobjede Knešpolja, Biograca i Lijeve Obale

Malonogometna liga mjesnih zajednica Grada Širokog Brijega nastavlja se i kroz drugi tjedan.

Treća ovotjedna večer otvorena je utakmicom između Knešpolja i Uzarića. Bolja u ovom okršaju bila je ekipa Knešpolja s rezultatom 4:1.

Knešpolje je rutinski krenulo u još jedno izdanje Lige mjesnih zajednica s velikim šansama za finale.

Zgoditke za Knešpolje postigli su Juan Manuel Varea, Jure Glavina i Stipe Ćorić.

Za Uzariće je zabio Filip Zovko.

Druga utakmica po redu u srijedu igrala se između ekipa Biograca i Mokrog. U ovom susretu bolja je bila ekipa Biograca s rezultatom 3:1.

Utakmicu su bolje otvorili Biograci, ali Mokro je preživilo prvi nekoliko opasnosti. U drugoj polovici prvog poluvremena nekoliko sjajnih prilika su imali igrači Mokrog, ali kvalitetnija završnica je nedostajala za promjenu rezultata.

Brojni napadi Mokrog su došli na naplatu te su poveli u početku drugog poluvremena. Na drugoj strani, sjajni Robert Ćuže zabija golčinu koja je pokrenula dominaciju Biograca do kraja utakmice.

Za Biograce su zabili Robert Ćuže, Frano Ćuže i Žarko Marušić.

Za Mokro je zabio Mario Zovko.

Završna utakmica trećeg dana drugog tjedna odigrana je između ekipa Lijeva Obala i Buhovo. Pobjedu je odnijela ekipa Lijeva Obala s rezultatom 4:0.

Od prve minute Lijeva Obala je dominirala, ali Buhovo se također našlo u par dobrih situacija koje nisu uspjeli pretvoriti u gol.

Ekipi Lijeve Obale je predah dao Marin Sesar koji je iz nezgodne situacije zabio za vodstvo od 1:0. Više puta se u prvom poluvremenu tresla vratnica Buhova, ali aktualni prvaci te jedni od favorita Mjesnih zajednica – nisu imali sreće.

Drugo poluvrijeme je donijelo nove opasne napade Lijeve Obale. Obrana Buhova je probijena tek nakon sjajne asistencije Matea Čuline za Ivana Bondžu koji je rutinski zabio za 2:0.

David Zovko je svojom ubojitom lijevom nogom povećao vodstvo na 3:0, da bi točku na ‘i’ stavio Pero Ševo golom za 4:0.

Golove su zabili Marin Sesar, Ivan Bondža, David Zovko i Pero Ševo.