Podjela bodova u nevjerojatnoj utakmici Širokog Brijega i Veleža

U 18. kolu Premijer lige BiH momčadi Širokog Brijega i Veleža su odigrale nevjerojatnu utakmicu u Gabeli, a konačan rezultat je bio 4:4.

U 7. minuti Haskić puca s 13 metara i pogađa vratnicu.

U 12. minuti Velež je došao do prednosti. Ovčina je ubacio loptu, Haskić je pao u petercu gostiju, a na loptu je natrčao Alen Dejanović i postigao pogodak.

Haskić se u 22. minuti izborio za udarac i pucao, ali spreman je na taj udarac Josipović.

Velež je povećao prednost u 25. minuti utakmice. Halilović je ubacio, Hasanović prebacio glavom za Franu Ikića koji pogađa mrežu Širokog.

Marijan Ćavar je pucao s nekih 25 metara u 35. minuti, ali je to obranio Bogdanović.

Ilija Mašić je srušio Anđušića u šesnaestercu i dosuđen je kazneni udarac u 40. minuti, a Mašić je za to dobio žuti karton. Siguran realizator je Nermin Haskić.

Na samom početku drugog poluvremena Široki je dobio kazneni udarac, nakon što je u šesnaestercu srušen Bagarić. Bože Vukoja je smireno pogodio s bijele točke, piše Jabuka.tv.

U 52. minuti Blagojević je ubacio iz kuta, a Nemanja Anđušić sjajno s 12 metara glavom pogođa.

Drugi penal za goste u 62. minuti i upravo on goste vraća u igru. Mulahasanović je prvo pokazao prekršaj, ali na asistenciju pomoćnog pokazuje na bijelu točku. Bože Vukoja je opet bio siguran za 4:2.

Samo dvije minute kasnije Krpan za Ćavara, ovaj zabija za 4:3 i imamo pravu dramu.

U 67. minuti nakon što je Ovčina postigao gol, ali je on poništen zbog zaleđa.

Ćavar je uposlio Vukoju, koji u 87. dolazi do hat-tricka i donosi vrijedan bod svojoj ekipi.

Moglo je doći i do potpunog preokreta, ali je Bagarić pucao kraj gola.