Široki Brijeg i Velež podijelili bodove

NK Široki Brijeg i FK Velež remizirali su rezultatom 1:1 u susretu 4. kola Premijer lige BiH na stadionu Rođeni.

Ekipa s Pecare imala je odličnu priliku već u 12. minuti kada grešku Hrkaća pokušava iskoristiti Chinedu, no Mahmić blokira.

Još jednu pogrešku Veleža u 20. minuti susreta koristi Mamić koji dodaje loptu Kpanu, a on sjajno zabija za vodstvo Širokobriježana.

Nakon toga, domaći su imali par dobrih šansi, no bez realizacije i pravog pritiska, pa gosti odlaze na poluvrijeme s vodstvom.

Velež izjednačava rezultat u 48. minuti pogotkom iskusnog Zvonića, a taj rezultat se do kraja nije promijenio.

Plavo-bijeli se tako nakon remija s Veležom i pobjeda protiv Posušja te Tuzle Cityja nalaze na prvom mjestu prvenstvene tablice.